אודות

חדרי הבריחה

חדרי בריחה הם פעילות מהנה ומאתגרת שצוברת תאוצה בשנים האחרונות. מדובר בחדר סגור שבו נמצאים מספר אנשים, אשר צריכים לפתור חידות ולמצוא רמזים כדי להימלט מהחדר בזמן מוגבל. חדרי הבריחה יכולים להיות מבוססים על כל נושא שהוא. הם מציעים חוויה אינטראקטיבית ומרתקת, שבה המשתתפים יכולים לעבוד יחד כדי לפתור בעיות ולהתמודד עם אתגרים. חדרי הבריחה הם דרך מצוינת לבלות עם חברים ובני משפחה. הם יכולים גם להיות דרך מצוינת לחגוג אירועים מיוחדים, כמו ימי הולדת או ימי נישואין וכו’. אם אתם מחפשים פעילות מהנה ומאתגרת, חדרי בריחה הם אופציה מצוינת.

כיצד פועל חדר בריחה?

חדרי הבריחה פועלים על פי עקרון של פתירת חידות. המשתתפים נכנסים לחדר סגור שבו נמצאים מספר חפצים. עליהם למצוא את הקשר בין החפצים ולפתור את החידות כדי להימלט מהחדר בזמן מוגבל. החידות בחדר בריחה יכולות להיות מגוונות מאוד. הן יכולות להיות מבוססות על ידע כללי, על ידע ספציפי או על יכולות חשיבה לוגית. המשתתפים צריכים לעבוד יחד כדי לפתור את החידות ולמצוא את הרמזים כדי להימלט מהחדר.

להירשם

למשחק ביום ובשעה הנוחה לך

לבוא

ולצלול לתוך הסיפור המיסטורי

ליהנות

מעלילה ואווירה מציאותית

למצוא

דרך לצאת מחדר בריחה

לפתור

את כל החידות והפאזלים

להצטלם

עם אביזרים לאחר סיום החדר

איך משחקים בזה?

איך משחקים בזה?

אסקייפ רום הוא משחק הרפתקה במציאות. אנשים ננעלים בתוך החדר וצריכים למצוא רמזים ולהשתמש בחפצים שונים כדי לפתור סדרה של חידות ולהתקדם בעלילה. המטרה הסופית לצאת מהחדר תוך 70 דקות. ניתן לשחק בקבוצות עד 7 משתתפים. אתם יכולים לבוא עם המשפחה, עמיתים או החברים. אין צורך בניסיון קודם באסקייפ רום. משחק מתאים גם למשתתפים חדשים, וגם למשתתפים ותיקים. אם נתקעתם במהלך המשחק מדריך המשחק יעזור לכם במידת הצורך. אז יאללה, הרפתקה מסתורית מחכה לכם!

חדרי בריחה בחיפה - מה זה הרפתקה במציאות?

מה זה הרפתקה במציאות?

תתארו לעצמכם שאתם מגיעים למקום המעוצב בסגנון של מציאות אחרת. כל מה שמסביבכם יוצר תחושה כאילו שאתם בתוך המשחק מחשב או בתוך סרט אמיתי. עכשיו אתם לא צופים, אתם שחקנים שמשתתפים בתוך האירוע. אתם תחוו הרפתקה אמיתית כאשר המטרה הסופית – למצוא איך לצאת מהחדר. זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה בהתחלה. הקבוצה שלכם תצטרך לפתור חידות רבות, לחפש רמזים ולהראות תושייה, אומץ וכושר המצאה אישית. מחכה לכם הרפתקה מרגשת ובלתי נשכחת. אל תפספסו את הזדמנות זו!

למה שווה לבוא אלינו?

למה שווה לבוא אלינו?

מה שמיוחד באסקייפ רום שלנו זו לא רק עלילה מעניינת ומרתקת אלא גם אווירה מסתורית ומציאותית מאוד. אנחנו חשבנו על כל דבר עד לפריט הקטן כדי שתוכלו ליהנות ממציאות המשחק. זה חדר בריחה ברמה שלא הכרתם. תפאורה מפוארת ומושקעת במיוחד. אפקטים של תאורה וסאונד שיגרמו לכם להאמין באירוע שמתרחש. עלילה יוצאת דופן ולקראת הסוף גם מפתיעה. וכמובן חידות מעניינות, שידרשו ממכם הרבה הרבה מחשבה. אנחנו מקווים שתשיגו תענוג מרבי מהמשחק וזו תהיה חוויה בלתי נשכחת!